R&M 11 december 2020
Het prachtige gevelbord Keurmerk Manege & Ruiter Bond
Het is zover. Een eigen keurmerk Welzijn & Veiligheid van de Manege & Ruiter Bond.
‘We zijn hier bijzonder trots op!’ In samenwerking met dierenartsenpraktijk Boerskotten en verschillende veiligheidsadviseurs is een prachtig protocol opgesteld. Al onze aangesloten bedrijven zullen vanaf half december 2020 gekeurd worden.
De Manege & Ruiter Bond is de brancheorganisatie voor maneges. De stichting is opgericht in 2015 door Yvonne Buijs, Ron Pool en Rik Steijn met als doel paardenwelzijn te bevorderen en vooral plezier te maken met een paard door het volgen van een leuk en leerzaam opleidingstraject. De bond telt op dit moment 42 deelnemende maneges met totaal 10.000 ruiters.
Het deelnemen biedt voor de aangesloten bedrijven veel voordelen zoals een gezond verdienmodel, de organisatie van diverse Kampioenschappen, uitdagende proeven, opleidingen voor ruiters, instructeurs en juryleden, 4x per jaar het magazine Manegeruiter voor alle ruiters, een collectieve ongevallenverzekering en juridische ondersteuning en nog veel meer diensten gericht op manegehouders.
Bron: M&RB
Foto: M&RB
Video´s symposium Paardenwelzijn december 2024
Lees meer >
Voorkom esdoornvergiftiging dit voorjaar! Controleer je paardenweides.
Lees meer >
Op 26 december werd in Belgisch Limburg een pony gedood door een koppel wolven.
Lees meer >